Baskı Beton

İLETİŞİM

Yapay şelaleler özellikle büyük kentlerde trafikten, stresten, kalabalıktan sıkılan insanların konutlarında ve iş yerlerin sıklıkla seçim ettikleri hem kapalı hem sarih mekanlara uygun sistemlerdir. Bunun dışında en çok park, bahçe, kafe, restoran, otel, özel müesseseler, fotoğrafı müesseseler gibi pek çok alanda natüreli hatırlayan görselliği, sesi ve verdiği huzurla sıklıkla seçim edilir.

Çevre ve insan sağlığı her zaman ilk önceliklerimizden olmuştur. Kullandığımız bütün ürünler çevre ve insan sağlığına zarar vermeyecek özellikte birinci sınıf malzemeden üretilir. Hijyen ve temizliği son derece kolay uzun yıllar memnuniyetle kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Yapım aşaması ise şöyledir;

1- B8’lik inşaat demirleri, projeye uygun taş şekillerinde kaynak yapılarak yapay kayanın kasnağı oluşturulur.

2- Profil desteği lazımsa profil demirle desteklenir. Daha sonra çelik hasır teli ile kaplanır ve kasnağa iyice sabitlenir.

3- Sonra sıvama işlemi başlar. 3kat sıva yapılır her kat 2 veya 3 cm arası olur ve su izolasyonu yapılır.

4- Daha sonra şekillendirme harcı dediğimiz harcı makine ile püskürtülerek sıvanır ve bizim özel ürünlerimiz olan gerçek taş yüzey dokusu kalıplarımızla betona şekil verilir ve istenilen kaya formu verilmiş olur daha sonra istenilen renge boyanarak işlem tamamlanır.