Baskı Beton Nedir?

Tüm mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama sistemidir. 2000 li yıllardan itibaren kullanılan endüstriyel zemin yelpaze çeşitidir. Günümüzde kilit taşın önemini yitirmesi ile daha yaygın kullanılmaya başlayan baskı beton bir zemin uygulamasıdır. Önemli özelliği, tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren desen baskılı beton teknolojik yeni innavasyon olmasıdır. Birbirinden farklı desen ve renklerde her zemine uygulanabilir olması her mekan ve çevreye ihtiyacına özel özel olarak yollar, parklar,bahçeler, benzin istasyonları, otoparkalar ve her duvarlara v.s bu uygulamayı gerçekleştirebiliriz.

Antik bir görünüme sahip olması sayesinde kültürel ve geleneksel temayı yansıtabilir. Günümüzde tercih edilen bu endüstriyel beton sistemleri hem uzun ömürlü hem de estetik açıdan sizlere hitap etmesiyle talebi arz oluşturmuştur. Alanında uzman ekibimizle sizlere bu konuda isteğiniz renk desen doğrultusunda tavsiyeler veriyor müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için önerilerinizi ve eksiklikleri tamamlıyoruz.

Baskı Beton firması olarak İstanbul’dan tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Her zemine uygulanabilecek baskı beton tasarım uygulamaları yapmaktayız. Mimarideki yeri için lütfen
bağlantıya tıklayın.

Baskı Betonun Ömrü Ne Kadardır?

Benzer uygulamalara göre çok daha sağlam, kaliteli ve uzun ömürlü olan bu uygulama aynı zamanda çokta ekonomiktir. Kauçuk baskı beton kalıplarımız elastik ve sonsuz desen seçeneği ile diğer kalıplara göre daha avantajlıdır. Elastik yapısı sayesinde tüm kaplama yüzeylerde ve duvarlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz%90 doğal malzemelerden oluşan desenli beton kalıpları sahada blok olarak uygulandığı için zeminde zamanla oluşabilecek çökmelerden etkilenmez ve aynı yüzey düzgünlüğünü her zaman korur.

Baskı Beton Hizmetleri

Peyzaj düzenlemelerinde ve yapı hizmetlerinde en çok karşımıza çıkan uygulamalardan biri olan baskı beton uygulaması yeni nesil teknoloji ile geliştirilen ve dayanıklılık süresi uzun yılları bulan bir zemin kaplama yöntemidir. Günümüzde pek çok alanda karşımıza çıkan bu uygulamanın iç malzemelerinde granit ve renklendirme ürünleri bulunmaktadır. Kullanıldığı her alana kolayca uyum sağlayan ve istenilen tasarımlara uygun renklerde uygulanabilen bu zemin kaplama uygulaması AVM, parklar, yürüyüş yolları, cafe ve restoranlar, turistik tesisler gibi yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.

MD Yapı baskı beton uygulamasında sektörde ön plana çıkan isimlerden biri olarak her zaman gelişimi desteklemiş ve müşterilerine her zaman daha iyi kalitede hizmet sunabilmeyi amaç edinmiş başarılı isimlerden biridir. İstanbul baskı beton tasarımları konusunda insanların aklına gelen ilk isimlerden biri olması güvenilirlik ve kalitenin bir göstergesi olarak firmanın gurur tablolarından biridir.

İstanbul Baskı Beton Fiyatları

Baskı betonun fiyatlarını belirleyen sadece tek bir etken yoktur. Baskı beton yapacağınız yere ve baskı betonun cinsine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Baskı Beton Tutarları Neye Göre Belirlenir?

Baskı betonun en önemli özelliklerinden birisi fiyat uygunluğudur. Diğer zemin seçeneklerine göre baskı beton daha ucuzdur. İstanbul baskı beton için de belirleyici unsurlardan olan; baskı beton sisteminin yapılacağı alanın metre karesi, betona yapılacak olan boya ya da cila ve baskı betonun kalıbıdır.

Baskı beton fiyatları bütün bunlara göre değişkenlik gösterebilir. Baskı betonun fiyatı elbette müşterinin tercihlerine göre değişkenlik gösterir. Alanın hacmi ya da boya ve cila gibi unsurlar kişinin tercihine bağlıdır. Betonun, kalıbın ya da boyanın kalitesi de göz önünde bulundurulmalıdır.

Baskı Beton Firmaları

Baskı beton zemin kaplama uygulaması genel anlamda en çok tarihi mekanlar için tercih edilmekte olan ancak diğer yaşam alanlarında da sıklıkla karşımıza çıkan başarılı uygulamalardan biridir. Her alana uygum sağlaması nedeni ile en çok tercih edilen uygulamalardan biri olan baskı beton aynı zamanda uzun yıllar koruduğu görünümü ve dayanıklı yapısı ile memnuniyet sağlamaktadır.

MD Baskı Beton, istediğiniz alanlara özel tercih edeceğiniz tasarım ve renklerle baskı beton uygulamaları yapan, İstanbul tasarım firmaları arasında öne çıkan başarılı isimlerden biridir. 2012 yılından bu yana farklı dekorasyon firmaları ile kaliteli işlere imza atan MD Yapı her daim gelişen ve gelişmeyi amaç edinen bir firmadır. Profesyonellik yapılan işlerin daha verimli olmasını sağlıyor.

Baskı beton firmaları arasında akla gelen ilk isimlerden olması ise firmanın güvenilir ve kaliteli oluşunun en somut halidir. Hizmetlerimiz ve tasarımları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Baskı Beton İçin Doğru Adres

Eğer baskı betonzemin baskı beton veya endüstriyel baskı beton ihtiyacınız varsa mutlaka MD Yapı Baskı Beton firmasının internet sitesini ziyaret etmelisiniz. 2012 yılından beri inşaat sektöründe hız kesmeden faaliyet gösteren firma bu kez MD Yapı Baskı Beton olarak yeni bir sektöre adım atmış durumda.

Baskı Beton Nedir?

Baskı beton en genel tanımıyla; tüm mekan zeminleri için uygulanabilen ve tek tek döşenmiş taş görüntüsü sağlayan bir zemin kaplama çeşididir. Son zamanlarda bir çok farklı mekanda okullarda, cafelerde, benzin istasyonlarında, parklarda, bahçelerde ve hatta duvarlarda baskı beton uygulamasını görüyoruz. Sitede firmanın daha önce başarılı bir şekilde gerçekleştirdiği zemin kaplama projelerini inceleyebilirsiniz.

Baskı Beton Nasıl Yapılıyor?

Baskı beton uygulanabilmesi için öncelikle zemin etüd edilir. Daha sonra zemin özenle temizlenerek sıva yapılır ve istenilen baskı malzemesi zemine preslenir. Sitede firmanın baskı betonzemin baskı beton, ahşap baskı beton ve endüstriyel beton ürün ve hizmetlerini inceleyebilir ve firmanın uzman personelinden yardım alabilirsiniz.

Baskı Beton Uygulama

Sitede sadece zemine uygulanan baskı beton değil ayrıca duvar baskı beton, epoksi, yapay kaya şelale, bisiklet yolu boyası gibi pek çok ürün ve hizmet de yer alıyor. Sitede yer alan ürünler çok kaliteli olmalarının yanı sıra aynı zamanda piyasaya göre çok da uygun fiyatlı. Ayrıca firma Türkiye’nin tüm illerine bu hizmeti veriyor.