Baskı Beton Nedir?

Baskı Beton Nedir?

Tüm mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama sistemidir. 2000 li yıllardan itibaren kullanılan endüstriyel zemin yelpaze çeşitidir. Günümüzde kilit taşın önemini yitirmesi ile daha yaygın kullanılmaya başlayan baskı beton bir zemin uygulamasıdır. Önemli özelliği, tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren desen baskılı beton teknolojik yeni innavasyon olmasıdır. Birbirinden farklı desen ve renklerde her zemine uygulanabilir olması her mekan ve çevreye ihtiyacına özel özel olarak yollar, parklar,bahçeler, benzin istasyonları, otoparkalar ve her duvarlara v.s bu uygulamayı gerçekleştirebiliriz.

Antik bir görünüme sahip olması sayesinde kültürel ve geleneksel temayı yansıtabilir. Günümüzde tercih edilen bu endüstriyel beton sistemleri hem uzun ömürlü hem de estetik açıdan sizlere hitap etmesiyle talebi arz oluşturmuştur. Alanında uzman ekibimizle sizlere bu konuda isteğiniz renk desen doğrultusunda tavsiyeler veriyor müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için önerilerinizi ve eksiklikleri tamamlıyoruz.

Baskı Betonun Ömrü Ne Kadardır?

Benzer uygulamalara göre çok daha sağlam, kaliteli ve uzun ömürlü olan bu uygulama aynı zamanda çokta ekonomiktir. Kauçuk baskı beton kalıplarımız elastik ve sonsuz desen seçeneği ile diğer kalıplara göre daha avantajlıdır. Elastik yapısı sayesinde tüm kaplama yüzeylerde ve dyvarlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz%90 doğal malzemelerden oluşan desenli beton kalıpları sahada blok olarak uygulandığı için zeminde zamanla oluşabilecek çökmelerden etkilenmez ve aynı yüzey düzgünlüğünü her zaman korur.

DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ VE ESTETİKTİR.
Beton yüzeylere uygulanan özel doku, desen ve renk uygulamaları ile, doğal taş dokusundan farksız görünür ve ot bitmez zemin üzerinde estetik değer kazandırır.

Baskı Beton Nedir?
Baskı beton nedir? Nasıl yapılır?

ZENGİN RENK VE DOKU ALTERNATİFİ
Arnavut kaldırımı gibi doğal görünümlü , kesme plak taşlar veya tuğla döşemeler. Zengin doğal renk alternatifleri ile çok çeşitli kombinasyonlar yapılabilir.

ÇEVRE DOSTUDUR
Beton ve çimento, doğal taşlardan ve katkılardan imal edilmiş bir yapı malzemesidir. Baskı beton sistemi fabrikasyon bir üretim olmayıp yerinde uygulanan ve el emeği yoğun doğa dostu bir teknolojidir.

SAĞLAM VE UZUN ÖMÜRLÜDÜR
Özel dizayn edilmiş yüksek dayanımlı hazır beton, çelik tel donatı sistemi, aşınma ve UV ışın dayanımı yüksek çimento esaslı renkli yüzey sertleştiriciler, özel kimyasal yüzey koruyucular ve kaliteli bir işçilikle her türlü yaya ve taşıt trafiğine karşı dayanıklıdır ve yıllara meydan okur.

Baskı beton nasıl yapılır? yazımıza gözatmak ister misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir