Wash Baskı Beton

Wash Baskı Beton

TANIM: Değişik boyutlarda, kendi aralarında uyumlu bir görünüme sahip doğal dere çakılı, tamburlanmış taşlar, podima taşı ya da isteğe bağlı olarak çeşitli renk tonlarında doğal halde bulunan, büyüklükleri ve renkleri birbirinden farklı olan çakıl taşları barındıran, yüksek dozajlı çimento ile hazırlanmış ve yüksek basınç altında preslenere yüzeyine özel işlem uygulanmış yer döşeme malzemesidir.

ÖZELLİKLER :Kuvvetle preslendiği için mukavemeti üst düzeydedir.Yüzeyindeki çakıllar tamamen doğal olması nedeniyle aşınma ihtimali minimumdur.Estetik ve doğal görünümü ile de özellikle mimari projelerde tercih sebebidir.Ayrıca gereksinimler doğrultusunda Wash Beton görünümlü bordür(Wash-Bordür), basamak kaplama taşı, yürüme taşları, çim taşları da üretilebilmektedir.Bu sayede projede bütünlük sağlanabilir.Wash(yıkanmış) ürünler tamamen doğal çakıl taşından üretildiği ve çok yüksek basınç altında preslendiği için yıllara meydan okuyabilecek bir yapıya sahiptir.
KULLANIM ALANLARI :Wash Beton, yüzey dokusundan dolayı, kayganlığın sorun yaratabileceği zeminlerde (meyilli alanlarda, yürüyüş yollarında, garaj giriş ve çıkışlarında, yaya kaldırımlarında) kullanmak için idealdir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu iç ve dış mekanlar, okul ve park bahçeleri gibi mekanlarda kullanılabilir.

Wash Beton Karo, Wash Beton , Wasch Beton Karo, Çakıllı Karo Nedir ?

Halk arasında bir çok adı vardır ancak asıl adı Wash Beton Karodur.

Wash Beton Karo

bahçelerde, sitelerde , binalarda dekorize amaçlı veya iş merkezlerinin önlerinde kullanılarak daha kurumsal bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Wash Beton Karo

günümüzde bir çok yerde görmeniz mümkündür.

Ölçü olarak 30×30 ve 40×40 olarak mevcuttur.

Dezaktif Wash Beton Nedir?

Son yıllarda şehir meydanlarda dikkat çekici derecede hoş ve pürüzsüz görünümü beraberinde getiren Dezaktif Beton Zemin Kaplama, zemine pek çok açıdan pozitif katkıyı sağlar. Geliştirilmiş betonun kullanılmasıyla beraber zemine uygulanmasına dayalı kaplama uygulamasıdır.

En kötü hava ve doğa şartlarında bozulma yaşanmaması olanağını sağlıyor olmasıyla günümüzde önemli derecede fark yaratan sonuçları oluşturuyor olmasıyla ön plandadır. Dezaktif Wash Beton Zemin Kaplama, zemin görünümünde sağladığı dekorla beraber bunun yanı sıra kalitesiyle de etkileyicidir.

Dış noktada zeminlere uygulandığı takdirde, her zaman aktif kullanımının mümkün olmasıyla yüksek derecede etkileyici sonuçları oluşturur. Dezaktif Beton Zemin Kaplama her açıdan ayrıcalıklı bir zemin elde edebilmede rol oynar.

Neden Dezaktif Wash Beton?

Günümüzün en çok kullanılan malzemelerinden birisi olarak tanımlanan Dezaktif, son derece etkilidir. Dezaktif Wash Beton, dayanıklılığının yanı sıra estetik bakımdan ve fiyat bakımından oldukça başarılı çözümleri beraberinde getirir. Normal betonların pürüzlü aynı zamanda belirgin yüzeylerinden farklı olarak Dezaktif Beton yüzeyleri daha hoş görünüme sahiptir.

Kalıcı özelliği son derece yüksek seviyede olduğu gibi aynı zamanda özel tasarıma sahip olarak ön plana çıkar. Her türlü şekle girebilir özelliği barındırıyor olmasıyla birlikte projede yer alan geometrik açıdan problemlerin tamamının çözülebilmesinde rol oynar. Geniş yüzeylere sahip olmasıyla, beton arasından çıkabilecek bitkileri engelleyen yapıdadır. Dezaktif Beton dayanıklılık derecesinin yüksek olmasıyla uzun yıllar kullanıma uygundur.

Etiketler: Adana Dezaktif Beton, Adıyaman Dezaktif Beton, Afyon Dezaktif Beton, Ağrı Dezaktif Beton, Aksaray Dezaktif Beton, Amasya Dezaktif Beton, Ankara Dezaktif Beton, Antalya Dezaktif Beton, Ardahan Dezaktif Beton, Artvin Dezaktif Beton, Aydın Dezaktif Beton, Balıkesir Dezaktif Beton, Bartın Dezaktif Beton, Batman Dezaktif Beton, Bayburt Dezaktif Beton, Bilecik Dezaktif Beton, Bingöl Dezaktif Beton, Bitlis Dezaktif Beton, Bolu Dezaktif Beton, Burdur Dezaktif Beton, Bursa Dezaktif Beton, Çanakkale Dezaktif Beton, Çankırı Dezaktif Beton, Çorum Dezaktif Beton, Denizli Dezaktif Beton, Dezaktif Beton, Dezaktif Wash Beton, Diyarbakır Dezaktif Beton, Düzce Dezaktif Beton, Edirne Dezaktif Beton, Elazığ Dezaktif Beton, Erzincan Dezaktif Beton, Erzurum Dezaktif Beton, Eskişehir Dezaktif Beton, Gaziantep Dezaktif Beton, Giresun Dezaktif Beton, Gümüşhane Dezaktif Beton, Hakkari Dezaktif Beton, Hatay Dezaktif Beton, İçel (Mersin) Dezaktif Beton, Iğdır Dezaktif Beton, Isparta Dezaktif Beton, İstanbul Dezaktif Beton, İzmir Dezaktif Beton, Kahramanmaraş Dezaktif Beton, Karabük Dezaktif Beton, Karaman Dezaktif Beton, Kars Dezaktif Beton, Kastamonu Baskı Beton, Kayseri Baskı Beton, Kilis Baskı Beton, Kıbrıs Baskı Beton, Kırıkkale Baskı Beton, Kırklareli Dezaktif Beton, Kırşehir Dezaktif Beton, Kocaeli Dezaktif Beton, Konya Dezaktif Beton, Kütahya Dezaktif Beton, Kuzey Irak Dezaktif Beton, Malatya Dezaktif Beton, Manisa Dezaktif Beton, Mardin Dezaktif Beton, Muğla Dezaktif Beton, Muş Dezaktif Beton, Nevşehir Dezaktif Beton, Niğde Dezaktif Beton, Ordu Dezaktif Beton, Osmaniye Dezaktif Beton, Rize Dezaktif Beton, Sakarya Dezaktif Beton, Samsun Dezaktif Beton, Şanlıurfa Dezaktif Beton, Siirt Dezaktif Beton, Sinop Dezaktif Beton, Sivas Dezaktif Beton, Şırnak Dezaktif Beton, Tekirdağ Dezaktif Beton, Tokat Dezaktif Beton, Trabzon Dezaktif Beton, Tunceli Dezaktif Beton, Uşak Dezaktif Beton, Van Dezaktif Beton, Yalova Dezaktif Beton, Yozgat Dezaktif Beton, Zonguldak Dezaktif Beton